Maslak Hurdacı

Maslak Hurdacı Hizmeti

Beğenerek aldığınız eşyalar zamanla yıpranarak eskiyebilir. Önemini yitiren, eskiyen, yerine yenisi gelen eşyalarınızı daha değerli fiyatlara satmak istiyorsanız, maslak hurdacı adresinize gelerek sizden almaktadır. Aslında kullanmayı düşünmediğiniz bir eşyanız var ise aynı zamanda da paraya ihtiyacınız varsa hemen arayın. Adresinize gelerek maslak hurdacıları olarak eşyalarınızı ikinci elden alıyoruz. Eşyayı kantarda tartarak standart fiyatlar ölçüsünde alıp, paranızı anında veriyoruz. Satmış olduğunuz eşyalar, geri dönüşüm imkanı kazanıyor. Geri dönüşüme katkı sağlarken kazanç sağlama imkanını yakalamış oluyorsunuz. Bakır, demir, kurşun, alüminyum, paslanmaz çelik, elektronik kategorisine ait eşyaların alımı ve satımını gerçekleştirip geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Maslak Hurda Alım Satım Hizmeti

Hurda Alım satım işlerinde metal borsa hareketliliğini takip eden firmamız, fiyatları standart ölçülere göre belirlemektedir. Belirlemiş olduğu standart fiyatlar dolayısıyla herkese farklı fiyat verme durumu söz konusu olmamaktadır. Firmamıza dar gelirli vatandaşlar sıklıkla başvurmaktadır. Ancak sadece dar gelirli vatandaşların aradığı bir firma olarak kalmıyoruz. İnşaat sektörü firmaları, çeşitli şirketler ve imalatçılar bizimle iletişime geçerek ikinci el eşya satımı gerçekleştirmektedir.

Buna bağlı olarak özellikle inşaat sektöründe maslak hurdacıları olarak demir alım satımı yapıyoruz. Hatta bina yıkımı karşılığında hurda hizmeti veriyoruz. Bu hizmetten belediyeler de sık sık faydalanıyor. Topladığımız demir, alüminyum ve bakırı fiyat standartları ölçüsünde geri dönüşüme gönderiyoruz. Siz de maslak hurdacı hizmetinden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden bu yana hurda hizmetini kalite standartları ölçüsünden devam ettiriyor. Doğaya sağlamış olduğumuz katkılar ve geri dönüşüm projelerimiz ile yaptığımız işten gurur duyuyoruz. Her geçen gün yenilenerek ilerleme kat ediyoruz. Bugün de pek çok firma ve vatandaş tarafından tercih ediliyor oluşumuzu bu azim ve gayretimize bağlıyoruz.

7 Gün 24 Saat Açık Maslak Hurdacı

Dilediğiniz zaman dilimi ve saatte web sitemiz veya telefon numaramızdan Maslak Hurdacı‘ya ulaşabilirsiniz. Anında adresinize gelerek eşyalarınızı tartıp değerlendirdikten sonra fiyat belirliyoruz. Tüm bu işlemler oldukça hızlı ve pratik olarak gerçekleşiyor. Müşterilerimizi bekletmiyoruz. Acilen eşyalarını elden çıkarmak zorunda kalan müşterilerimiz için hızlı ve pratik hizmet sunarak işlerini kolaylaştırıyoruz. Doğru ve ilkeli duruşumuz ile müşteri memnuniyetini ilke edindik. Adresine ulaştığımız müşterilerin eşyalarını ayrı ayrı tarttıktan sonra metalin birim fiyatı ölçüsünde yüksek fiyatlar belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar müşteri memnuniyeti ve beklentisi ölçüsüne yakınlık göstermektedir. Elden çıkarmak istediğiniz eşyanız varsa şimdi arayın anında adresinize gelelim.

Sonraki yazımız olan “Sarıyer Hurdacı” tıklayarak okuyabilirsiniz.