Eyüp Hurdacı

Eyüp Hurdacı

Eski ya da kullanılmayan eşyalar hurda olarak satın alınmaktadır. Eviniz içerisinde fazla olan, eskiyen ve gereksiz eşyaları hurda olarak satmak isterseniz eğer hem eşyanın değerinde alım yapan hem de uygun fiyat seçenekleri sunan şirketimizi aramanız yeterli olacaktır. Çinko, bakır, alimünyum, kurşun ve paslanmaz metal alternatifleri ile alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Hurda alım ve satım kategorisinde profesyonelliği tercih eden ve eyüp hurdacı kategorisinde müşterilerine imkan sağlayan firmamız yıkım karşılığı hurda alım işlerinde de alternatif sunmaktadır. Şirketimiz ikinci eşya alım ve satımı da yaparak kullanabilir olan eşyalarınızı değerlendirir ve değerinde fiyatına alır. Elektronik kategorisi içerisinde satın alınan eşyalar kilo ile değerlendirilmektedir. Kilo başı fiyatlandırma dikkate alınarak alım işlemi gerçekleştiriliyor.

Eyüp Hurda Alım Ve Satım

Şirketimiz, metal borsasının günlük verilerine göre alım ve satım işlemlerini yapmaktadır. Herkes için aynı fiyat seçeneklerini sunan şirketimiz, bütçenize katkı sağlayan haline gelen eyüp hurdacıları insanların gelir kaynağı haline geldi. İmalatçılar ve fabrikalar birçok kategori altında hizmet veren eyüp hurdacıları seçeneklerini tercih ediyor. İşletmede meydana gelen giderlerin karşılanması için birçok firma metal hurdaları biriktirerek bize satmaktadır. Ücretsiz servis imkanı ile çalışan firmamız hurdaları yerinde alarak değerinde fiyat ile satın almaktadır. Eyüp hurdacısı sayesinde gelir elde etmek hiç de zor değil.

Eyüp Hurda Alanlar

Eyüp Hurdacısı Olarak Her metal için Farklı Fiyatlandırma İle Alım İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz

Şirketimiz profesyonel hurdacılık hizmeti sunmaktadır. Hizmet alanında kendini sürekli yenileyen şirketimiz farklı fiyatlandırma ile alım işlemlerini gerçekleştiriyor. Metal, demir, aliminyum, çinko ve bakır metalleri için ayrı ayrı fiyat değerlendirmesi yapmaktadır. Bu listedeki fiyatların uygulanabilmesi için öncelikli olarak ayırma işleminin yapılması gerekiyor. Eğer bakırları kablodan ayırmamış iseniz daha düşük fiyata alınır. Bunun yanı sıra kablodan ayrılmış bakırlar ise bakır fiyatı ile ücretlendirilir. Bu durum diğer metal hurda seçenekleri içinde geçerli olmaktadır. Elektronik özelliğe sahip olan metaller birbirinden ayrılmadığı sürece metal fiyatlarından daha düşük ücretlerden hesaplanır. Eyüp hurdacı sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız güncel çözüm seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Eyüp Hurdacı Hizmetleri

Firmamız günün her saatinde ücretsiz servis imkanı ile yerinize gelerek hurda alım işlemini gerçekleştirmektedir. Firmamızın hızlı ve etkili hizmet verebilmesi için hurdalarınızı ayrı ayrı sınıflandırmanız gerekir. Firmamız en hızlı ve pratik bir şekilde hurdalarınızı tartmaktadır. Tartma işleminin hemen ardından ise metalin birim fiyatına göre alacağınız para hesaplanır. Şirketimiz tarafından hiç zaman kaybettirmeden satış işlemini gerçekleştiriyoruz.