Alibeyköy Hurdacı

Alibeyköy Hurdacılarını Tanıyalım

Alibeyköy hurda alım satım işlerinde İstanbul’un tüm semtlerine ulaşan Altınoğlu Metal Hurda alım satım işleri mevcuttur. Alibeyköy hurdacıları semtinde demir olarak bulunan hurdalar bakır, alüminyum gibi hurdaların alımı ve satımı yapılır. Alibeyköy hurdacıları sektörü açısında ilerlemiş olsa da bazı hurdacılık yapanların uyanıklık yapmaları sonucunda müşterilerin çekimser ve pazarlık anlayışını tereddütle yaptığını görmekte zorluk çekilmemektedir. Altınoğlu Metal olarak müşterinin güncel fiyatlar baz alınarak verdiği ürün hesaplanır ve ödeme konusunda da nakit bir ödeme yapılarak güvenilirlik konusunda taviz verilmeden müşteri memnuniyeti gözetilir.

Alibeyköy Hurda İşleri

Alibeyköy de istenilen adresten teslim alınmak üzere hizmet verme lüksüne sahip Altınoğlu Metal firması müşterinin verdiği adrese gidip deneyimli kadro elamanlarıyla hurdaları gerektiği şekilde sökülecek makine tarzı hurdaysa uzman elamanların yönlendirmesi ile sökülerek götürülür. Hurdaların boş yer kaplamasından bıkanların adresi şimdi nakit para için hurda satma isteğiyle hurdacıları aramak oluyor. İstanbul Alibeyköy hurdacı esnafı olarak günün her saati hizmet veren Altınoğlu Metal Hurda yüksek bedel verme garantisiyle hurdalarını bekliyor.

Altınoğlu Hurdacı

İstanbul’un semtlerinde olan Alibeyköy hurdacı semtinde bir başka hurdacı ise Altınoğlu Hurdacı‘dır. 1990 yılından bu yana hurda işiyle uğraşan bu firma kusursuz bir hizmet vermektedir. Hurdaya bakış açısından görünümü pek iç açıcı olmasa da değer bakımından geri dönüşümü ve yeniden hayat bulması olarak bakıldığından çok önemlidir hurdacılık. Gelecekte insanlığa güzel şeyler miras edilecekse geri dönüşüm mirası edilebilir. Demirler tek kullanımlık bir metal değildir. Birkaç kez kullanılabilen demir materyaller hurdaya verilerek geri dönüşümün sayesinde daha çok kez kullanılabilir.

Alım Yapılan Malzemeler

Kullanımı zor görünen ikinci el konteynerler

Pirinç(sarı) alım ve satımda basit ve kolay bir işlemdir

Demir hurdası sıklıkla evlerde de bulunabilen herkesin sakladığı işe yaramayan eşyaların çoğunlukta olduğu demir hurdalar bir de yıkımı yapılan inşaat demirleri

Kablo hurdaları bakır olmasından ve iletkenliğinin toprak altında güçlü olmasında dolayı kullanılan bakır kablo hurdaları

Bakırın maden olarak çıkarılması ve işlenmesi zor bir işçilik gerektirir hurdacı olarak toplana bakır hurdalarının ayıklandıktan sonra geri dönüşüme verilmesi bu anlamda bir kazanç olarak görülebilir.

Altınoğlu Hurdacı olarak geri dönüşüme büyük önem veren bir firma mahiyetinde topladığı hurdayı ayrıştırarak maden ocaklarına tekrar geri göndermektedir. Buralarda tekrar dönüşüme giren hurdalar ülkemiz adına da katkı sağlamaktadır. Çok kolay bir meslekmiş gibi görünse de hurdacılık ayrıntı işidir. Ülke ekonomisine katkı sağlamak için hurdaların geri dönüşümü sağlanmalıdır.